Послуги
UA
ENRU

Belize Bank International Limited (Беліз)

Більше 20-и років передового досвіду обслуговування клієнтів Belize Bank International Limited, дозволяють вважати його одним з найстабільніших в Белізі. На міжнародний ринок банк вийшов в січні 2006 року, отримавши відповідну ліцензію, що дозволило надавати якісні банківські послуги клієнтам, які представляють офшори.

В даний час Belize Bank International Limited продовжує надавати якісні послуги, постійно працюючи над розширенням лінійки банківських продуктів, задовольняючи всі потреби своїх міжнародних клієнтів.

ВІДКРИТИ РАХУНОК У BELIZEBANK

Типи рахунків

Особисті, корпоративні.

Вартість відкриття рахунку (тариф банку)

Відкриття рахунку - безкоштовно.

Представництва

Беліз

Управління рахунком

За допомогою інтернет-банкінгу та телефону.

Мінімальний депозит

1000$

Тарифи та обслуговування рахунку

Тарифи банку Беліз залежать від обороту і середньомісячних залишків на рахунку. Визначаються індивідуально.

Строки відкриття рахунку

Процес відкриття рахунку починається з підготовчого етапу, що включає в себе збір і надання клієнтом документів, необхідних для відкриття рахунку, підготовку і підписання форм, відправку кур'єром документів в головний офіс банку. Термін підготовчого етапу буде залежати безпосередньо від Вас.

Етап розгляду документів співробітниками банку і прийняття рішення про відкриття рахунку займає від 15 до 20 робочих днів з моменту надання документів та форм в головний офіс банку.

Банк дотримується принципу «знай свого клієнта» і в кожному окремому випадку може вимагати у клієнта додаткові відомості або документи, що спричинить за собою збільшення терміну відкриття рахунку. Крім цього банк може відмовити у відкритті рахунку без пояснення причин.

Персонал

Англомовний.

Кредитні/дебетові карти

Visa, MasterCard.

Інші банківські продукти

Депозити, кредити, довірче зберігання, довірче управління активами, інвестиції.

Документи для відкриття рахунку

Форми для підписання надаються в офісі Campio Group.

 

Документи на компанію:

- сертифікат про інкорпорацію;

- статут і установчий договір;

- протокол про призначення директора;

- сертифікат акцій;

- доручення;

- сертифікат про хороший стан (Certificate of Good-Standing), якщо компанії більше року.

 

Документи на керуючого за рахунком, бенефіціара, директора та акціонера:

  • Нотаріально завірена кольорова копія паспорта, на який видана довіреність і трастова декларація (український паспорт повинен бути переведений на англійську мову і нотаріально завірений).
  • Квитанція комунального платежу за газ, електроенергію не старше 3-х місяців, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.
  • Рекомендація будь-якого банку, в якому у повіреного/бенефіціара відкритий рахунок (не старше 3-х місяців). Рекомендація повинна бути англійською мовою або з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову і містити інформацію про Ваше співробітництво з банком на протязі не менше 2-х років, презентуючи Вас, як надійного партнера.
  • Якщо можливість отримати банківську рекомендацію відсутня, альтернативою може бути рекомендаційний лист від адвоката, надрукований англійською мовою на адвокатському бланку, завірений адвокатським підписом і печаткою.

 

Якщо Ви відкриваєте рахунок для компанії з номінальним сервісом Campio Group, будуть потрібні лише документи на керуючого за рахунком і бенефіціара.

Процедура відкриття рахунку

Необхідно заповнити опитувальну анкету і підписати банківські форми в офісі Campio Group.

Сайт банку

За більш детальною консультацією щодо умов відкриття рахунків в Belize Bank International Limited (Беліз), звертайтеся до нас в офіс. Ми відповімо на всі виниклі у вас питання і допоможемо відкрити рахунок в банку Белізу Belize Bank International Limited або одному з більш ніж 70 іноземних банків на вибір.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Belize Bank International Limited (Беліз) - вартість відкриття рахунку?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Belize Bank International Limited (Беліз)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Belize Bank International Limited (Беліз) ✓.
Belize Bank International Limited (Беліз) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок у Грузії
1000$
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Естонії
2200€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити