Послуги
UA
ENRU

Bank of Cyprus (Кіпр)

Bank of Cyprus вважається одним з найстаріших і найбільших фінансових інститутів Кіпру, заснованих в 1899 році. Серед організацій, які представлені на кіпрській фондовій біржі, враховуючи рівень капіталізації, фінансова група Bank of Cyprus знаходиться на 1-му місці.

Bank of Cyprus вважається одним з найстаріших і найбільших фінансових інститутів Кіпру, заснованих в 1899 році. Серед організацій, які представлені на кіпрській фондовій біржі, враховуючи рівень капіталізації, фінансова група Bank of Cyprus знаходиться на 1-му місці.

Банк обслуговує інтереси приватного та корпоративного секторів, займаючись фінансуванням, факторингом, інвестиційною діяльністю, брокерськими операціями, управлінням фінансами, приватним банківським обслуговуванням та страхуванням.

Група налічує понад 580 офісів на Кіпрі, в Греції, Великобританії, Канаді, Румунії, Австралії і на Нормандських островах.

ВІДКРИТИ РАХУНОК У БАНКУ ОФ САЙПРУС

Типи рахунків

Особисті, корпоративні (рахунки не мультивалютні).

Вартість відкриття рахунку (тариф банку)

Відкриття рахунку:

- для фізичних та юридичних осіб - безкоштовно;

- для юридичних осіб, зареєстрованих за межами ЄЕЗ і третіх країн Австралия, Бразилия, Канада, Гонконг, Индия, Япония, Южная Корея, Мексика, Сингапур,Швейцария, Южная Африка, Соединенные Штаты Америки  - 300 EUR;

- для фізичних та юридичних осіб, зареєстрованих за межами ЄЕЗ і третіх країн, які потребують посиленої перевірки Due diligence - 500 EUR.

З першого надходження на рахунок буде списана сума за видачу Digi Pass (генератор кодів для інтернет-банкінгу).

Представництва

У банку відкриті представництва в декількох країнах.

Управління рахунком

Інтернет-банкінг, факс.

Тарифи на обслуговування

 Обслуговування активного рахунку:

- для фізичних осіб-35 EUR/квартал;

- для юридичних осіб, зареєстрованих в ЄЕЗ і третіх країнах Австралия, Бразилия, Канада, Гонконг, Индия, Япония, Южная Корея, Мексика, Сингапур,Швейцария, Южная Африка, Соединенные Штаты Америки  - 50 EUR/місяць;

- для юридичних осіб, зареєстрованих за межами ЄЕЗ і третіх країн - 75 EUR/місяць.

 

Обслуговування неактивного рахунку:

- для юридичних осіб, зареєстрованих в ЄЕЗ і третіх країнах - 100 EUR/місяць;

- для юридичних осіб, зареєстрованих за межами ЄЕЗ і третіх країн - 125 EUR/місяць.

Перекази для юридичних осіб:

- в межах Кіпру і зони SEPA (ЄС) до 50 000 EUR:

до 1000 EUR - 30 EUR;

від 1000 EUR до 5 000 EUR - 50 EUR;

від 5000 EUR до 50 000 EUR - 80 EUR.

- інші платежі:

звичайне - 0,15% (min 5 EUR, max 250 EUR) + комісія за обробку 17 EUR операцій до 10 000 EUR/комісія за обробку 25 EUR операцій понад 10 000 EUR;

термінове - 0,05% (min 20 EUR, max 200 EUR) + 0,15% (min 5 EUR, max 250 EUR) + комісія за обробку 17 EUR операцій до 10 000 EUR/комісія за обробку 25 EUR операцій понад 10 000 EUR.

Більш детальну інформацію про тарифи дивіться за посиланням.

Строки відкриття рахунку

Процес відкриття рахунку починається з підготовчого етапу, який включає в себе збір і надання документів, необхідних для відкриття рахунку. Термін підготовчого етапу залежить безпосередньо від вас.

Етап розгляду документів банком і прийняття рішення про відкриття рахунку залежить від діяльності, операцій за рахунком і в середньому займає близько 3-х тижнів з моменту отримання головним офісом банку підписаних форм і документів. Якщо діяльність компанії пов'язана з IT-сферою, термін відкриття рахунку - близько 1-го місяця з моменту особистої зустрічі з менеджером банку.

Bank of Cyprus дотримується принципу «знай свого клієнта» та може вимагати додаткові відомості або документи, що збільшить термін відкриття рахунку. Банк також може відмовити у відкритті рахунку без пояснення причин.

Персонал

Російськомовний, англомовний.

Кредитні/дебетові карти

Visa, American Express.

Інші банківські продукти

Депозити, цінні папери, брокерське обслуговування, трастові операції, документарні операції, кредитування.

Документи для відкриття рахунку

Форми для підписання надаються менеджером банку при особистій зустрічі.

 

Документи на компанію - необхідні оригінали всіх статутних документів. Якщо з дати реєстрації компанії пройшло більше ніж рік, необхідно надати:

- Certificate of Good Standing під апостилем;

- Certificate of Incumbency під апостилем;

- фінансовий звіт (це стосується всіх юрисдикцій, в т.ч. офшорних). Термін, за який потрібно підготувати звіт, compliance банку визначає сам.

Також необхідно надати спеціальну нотаріально завірену і апостильовану довіреність, нотаріально завірену і апостильовану резолюцію на видачу довіреності (завірення Solicitor по англійським компаніям не приймається). Драфти даних документів ми надаємо. По компаніям, зареєстрованим на Кіпрі, банк не приймає доручення, частину банківських форм підписує директор компанії.

По компаніях, які раніше вже здійснювали діяльність, необхідно надати укладені договори.

 

Документи на керуючого рахунком:

- оригінал внутрішнього паспорта;

- оригінал закордонного паспорта;

- оригінал ідентифікаційного коду;

- нотаріально завірена і апостильована копія внутрішнього паспорта;

- нотаріально завірена і апостильована копія закордонного паспорта (якщо є);

- CV-резюме;

- оригінал банківської рекомендації;

- оригінал комунального платежу (за газ, електроенергію) не старшого 3-х місяців (для підтвердження адреси проживання *).

 

Документи на бенефіціара компанії:

- оригінал внутрішнього паспорта;

- оригінал закордонного паспорта;

- оригінал ідентифікаційного коду;

- нотаріально завірена і апостильована копія внутрішнього паспорта;

- нотаріально завірена і апостильована копія закордонного паспорта (якщо є);

- CV-резюме;

- оригінал банківської рекомендації;

- оригінал комунального платежу (за газ, електроенергію) не старшого 3-х місяців (для підтвердження адреси проживання);

- документи, що підтверджують джерело доходу (добробуту) бенефіціара. Це можуть бути:

- довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати та виписки з особового рахунку, де відображено нарахування заробітної плати;

- податкові декларації;

- документи, що підтверджують отримання спадщини;

- документи, що підтверджують отримання в дар грошових коштів, а також їх наявність на рахунках;

- документи, що підтверджують продаж нерухомого/рухомого майна;

- якщо бенефіціар є засновником компанії - документи на компанію, виписки з рахунків компанії, податкові декларації, документи, що підтверджують виплату дивідендів;

- якщо бенефіціар є приватним підприємцем - виписка з реєстру, податкові декларації на підприємця, виписки з банківських рахунків;

- довідка з банку про наявність депозиту, а також документи, що підтверджують джерело отримання даних коштів;

- інші документи, що відображають джерела доходу.

 

Документи на номінального керівника, акціонера і секретаря (при використанні компанією номінального сервісу):

- зшивання документів під апостилем, що включає копії: паспорта, квитанції по комунальному платежу не більше ніж 3-х місячної давності і банківської рекомендації (якщо номінальний керівник, акціонер і секретар - фізична особа);

- зшивання статутних документів компанії під апостилем, що включає: Сертифікат про Інкорпорацію, Статут і Установчий договір, протокол про призначення директора (якщо керівник - юридична особа). Також можливо будуть потрібні Certificate of Good Standing під апостилем, Certificate of Incumbency під апостилем і документи на директора: зшивання документів під апостилем, що включає копію паспорта, квитанцію комунального платежу не більше ніж 3-х місячної давності і банківську рекомендацію.

Процедура відкриття рахунку

Ви надаєте нам запитані документи, а також заповнену анкету (висилаємо на електронну адресу), на підставі яких ми готуємо і направляємо запит в банк. Якщо банк приймає позитивне рішення про відкриття рахунку, менеджер призначає дату і час скайп-конференції. Після цього повірений і бенефіціар компанії підписують в нашому офісі банківські форми, які разом з оригіналами документів по компанії, документами по повіреному і бенефіціару направляються в банк. Після отримання документів банком, він висилає реквізити рахунку, на який вам необхідно перерахувати мінімальну суму 500 EUR. З цієї суми банк спише комісію за видачу управління рахунком, комісію за обслуговування і за зворотну доставку оригіналів документів по компанії.

Сайт банку
Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Bank of Cyprus (Кіпр) - вартість відкриття рахунку?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Bank of Cyprus (Кіпр)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Bank of Cyprus (Кіпр) ✓.
Bank of Cyprus (Кіпр) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 1
Інші банки Кіпру
Компанія в Канаді
від 1950$
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Грузії
6500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити