Послуги
UA
ENRU

Wise повідомляє про загрозу витоку даних клієнтів через злам банку Evolve

Компанія Wise оголосила про можливу загрозу витоку даних клієнтів у зв’язку з нещодавнім зламом банку Evolve. У своїй заяві Wise пояснила, що співпрацювала з Evolve з 2020 по 2023 рік, надаючи дані рахунків у доларах США. Через цей інцидент особиста інформація деяких клієнтів Wise могла бути розкрита.

Точна кількість постраждалих клієнтів Wise залишається невідомою, оскільки компанія продовжує розслідування. Представник Wise повідомив TechCrunch, що компанія активно займається розслідуванням і буде безпосередньо контактувати з клієнтами, які потенційно можуть постраждати від витоку.

Компанія запевнила, що вживає всіх необхідних заходів для захисту даних своїх клієнтів та мінімізації наслідків зламу. Wise наголошує на важливості безпеки і працює над вдосконаленням своїх систем захисту для запобігання подібним інцидентам у майбутньому.

Більше інформації буде доступно після завершення розслідування. Компанія закликає клієнтів бути уважними до підозрілої активності на своїх рахунках та звертатися до служби підтримки Wise у разі виникнення питань чи підозр.

Світ | 03.07.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Гонконг запроваджує пільговий режим для доходів від інтелектуальної власності
Гонконг запроваджує податкові пільги для доходів від інтелектуальної власності - 5% для кваліфікованого доходу від інтелектуальної власності. Відповідні зміни
Наступна Штат Арканзас знижує ставки корпоративного та індивідуального прибуткового податку
19 червня 2024 року губернатор штату Арканзас підписав законопроекти, які спрямовані на зниження верхніх ставок корпоративного та індивідуального прибуткового податку,
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок на Кіпрі
від 1200€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити