Послуги
UA
ENRU

Угорщина, Нідерланди та ОАЕ: лідери з дружелюбності до бізнесу у 2024 році

Угорщина, Нідерланди та Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) виділяються як найкращі країни для відкриття бізнесу у 2024 році, згідно з звітом BNG. Ці країни пропонують сприятливі умови для підприємництва, поєднуючи низькі ставки податків, економічну стабільність та інфраструктуру, що сприяє інноваціям.

Угорщина посіла перше місце завдяки своїй низькій ставці корпоративного податку в 9% і швидкій процедурі реєстрації бізнесу, яка займає лише сім днів. Нідерланди, з найвищим ВВП на душу населення серед найбільших країн та швидким процесом встановлення бізнесу за чотири дні, посіли друге місце. Об'єднані Арабські Емірати йдуть за ними з низькою ставкою корпоративного податку в 9% і вражаючим прогнозованим зростанням ВВП на 4% у 2024 році.

Тим часом Філіппіни, Італія та Бразилія виявилися найменш сприятливими країнами для відкриття бізнесу в 2024 році, згідно з даними BNG.

Фінляндія, Естонія та Литва продовжують затверджувати свої позиції як привабливі місця для стартапів у регіоні Північної Європи та Балтії. Пропонуючи високу якість життя, цифрові інновації та конкурентоспроможні умови для бізнесу, ці країни стають оазами для підприємництва та інновацій.

Незважаючи на деякі виклики, такі як високі витрати на життя, регуляторні складності та конкуренцію за таланти, загальні переваги цих регіонів переважують ці проблеми, роблячи їх магнітом для стартапів.

Незважаючи на виклики, країни Північної Європи та Балтії продовжують залишатися в авангарді, стимулюючи економічне зростання та надихаючи інновації. Їхній інноваційний дух, що підтримують екосистеми та відданість розвитку підприємництва роблять ці регіони ключовими гравцями у світовій екосистемі стартапів.

Світ | 17.04.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня БВО встановлює термін отримання ліцензії від VASP для віртуальних активів
Відповідно до нового Посібника, випущеного Комісією з фінансових послуг (FSC) Британських Віргінських Островів (БВО), всі організації, зареєстровані або інкорпоровані на
Наступна Обхід санкцій у ЄС тепер кримінальний злочин
Рада Європи ухвалила історичне рішення, яке змінить правовий ландшафт у державах-членах Європейського Союзу. Нова директива, ухвалена внаслідок тривалих дискусій та
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити