Послуги
UA
ENRU

США - беззаперечний лідер у глобальному рейтингу стартап-екосистем за 2024 рік

Сполучені Штати Америки зберігають свою домінуючу позицію в глобальному рейтингу стартап-екосистем, посідаючи перше місце у Global Startup Ecosystem Index 2024. З загальним балом 215 001 США значно випереджають решту країн, демонструючи потужний розвиток інноваційних підприємств та технологій.

Американська стартап-екосистема залишається найрозвиненішою у світі завдяки численним факторам, серед яких високий рівень фінансування, значна кількість успішних компаній, інноваційна інфраструктура та сприятливий бізнес-клімат. Зокрема, такі центри, як Кремнієва долина, Нью-Йорк, Бостон та Лос-Анджелес, продовжують бути магнітом для стартапів з усього світу.

На другому місці в рейтингу знаходиться Великобританія з балом 55 995, слідом за нею йде Ізраїль з балом 51 557. Також до першої п’ятірки входять Канада з балом 38 254 і Сінгапур з балом 37 736. Ці країни також демонструють високі показники розвитку стартап-екосистем, проте значно відстають від США за багатьма показниками.

Швеція, Німеччина, Франція, Нідерланди та Швейцарія завершують десятку лідерів рейтингу, кожна з цих країн активно підтримує інновації та стартапи на своєму рівні.

У нижній частині рейтингу опинилися країни, що тільки починають розвивати свої стартап-екосистеми. Зокрема, Киргизстан, Косово, Руанда, Парагвай, Боснія і Герцеговина, Уганда та Еквадор посідають останні місця, демонструючи початкові етапи розвитку в цій галузі.

Водночас, серед найбільших «переможців» цього року є Кіпр, який здійснив значний стрибок у рейтингу. У новому звіті Кіпр піднявся на дев’ять позицій до 45-го місця порівняно з 2023 роком, увійшовши до топ-60 країн для стартапів у всьому світі.

На європейському рівні Кіпр також показав значне покращення, піднявшись з 33-го на 26-е місце. Це перший випадок, коли Кіпр з’являється в топ-50 країн світу, що свідчить про зростаючу динаміку його стартап-екосистеми.

Міста Лімасол, Нікосія, Ларнака та Пафос увійшли до 1000 найкращих міст світу зі значними покращеннями у своєму рейтингу, що також відзначає прогрес країни. Особливо помітно Лімасол, який піднявся на 192 позиції, обігнавши Нікосію.

Заступник міністра досліджень та інновацій Нікодімос Даміану прокоментував це досягнення як важливий крок у перетворенні Кіпру на регіональний центр інновацій і технологій, зазначивши, що країна сповнена рішучості продовжувати підтримувати інноваційне підприємництво.

США | 11.06.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Кюрасао запроваджує новий реєстр кінцевих бенефіціарних власників
В Офіційному віснику Кюрасао було опубліковано Національний указ про реєстрацію кінцевих бенефіціарних власників (UBO). Цей указ набув чинності 8 червня
Наступна ЄС прийняв нову директиву щодо боротьби з відмиванням грошей
Рада міністрів Європейського Союзу затвердила новий Регламент та Директиву ЄС щодо боротьби з відмиванням грошей (AML), які почнуть діяти з
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в Естонії
2200€
Рахунок у Грузії
1000$
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити