Послуги
UA
ENRU

Revolut ще більше спростив транскордонні платежі

Revolut, глобальна фінансова технологічна компанія, оголосила про запуск RevTags, нової безкоштовної глобальної платіжної мережі для бізнесу. RevTags дозволяє компаніям здійснювати миттєві транскордонні платежі, просто ввівши ідентифікаційний номер фізичної особи або компанії в бізнес-додатку Revolut Business.

RevTags усуває необхідність введення IBAN або інших реквізитів одержувача, що робить транзакції більш впорядкованими та ефективними. Компанії можуть використовувати RevTags для оплати постачальників, співробітників, клієнтів та інших контрагентів у будь-якій точці світу.

"Ми прагнемо зробити міжнародні платежі простішими та доступнішими для бізнесу", – сказав Влад Ямпольський, генеральний директор Revolut Business. "RevTags – це значний крок у цьому напрямку. Тепер компанії можуть здійснювати миттєві транскордонні платежі без необхідності вводити складні реквізити одержувача. Це робить міжнародні платежі більш доступними для малого та середнього бізнесу".

RevTags вже доступний для всіх клієнтів Revolut Business. Щоб розпочати роботу з RevTags, бізнесу потрібно лише оновити свій бізнес-додаток Revolut.

Ось деякі з переваг RevTags:

  • Доступність: RevTags доступний для всіх користувачів Revolut Business у всьому світі.
  • Миттєві платежі: гроші надходять на рахунок одержувача миттєво.
  • Проста реєстрація: для використання RevTags не потрібно реєструвати новий рахунок.
  • Безкоштовна послуга: RevTags є безкоштовним для всіх користувачів.

RevTags є ще одним кроком у напрямку до створення більш інклюзивної та ефективної глобальної фінансової системи.

Нагадаємо, Revolut – це глобальна фінансова технологічна компанія, яка пропонує широкий спектр фінансових послуг, включаючи банківські рахунки, дебетові картки, валютні обмінні операції, інвестиції та багато іншого. Revolut має понад 16 мільйонів клієнтів у 35 країнах світу.

Світ | 21.09.23
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Завершується термін реєстрації бенефіціарів на Кіпрі
Кіпрський Департамент Реєстратора компаній та інтелектуальної власності нагадує кіпрським компаніям, європейським публічним компаніям, кооперативам та їх посадовим особам та партнерам,
Наступна Гонконг хоче ввести нову податкову пільгу на доходи від ІВ
Гонконг запропонував новий режим податкових пільг на патентну скриньку, який відповідає Заходу 5 Організації економічного співробітництва та розвитку щодо розмивання
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити