Послуги
UA
ENRU

PayPal розширює можливості конвертації криптовалюти

PayPal, найбільша дебетова електронна платіжна система у світі, оголосила про запуск нового сервісу конвертації криптовалюти в долари США. Новий сервіс, який називається PayPal off-ramp, дозволяє користувачам конвертувати свої криптоактиви в долари США безпосередньо зі своїх гаманців на баланс PayPal.

Цей новий сервіс є додатковим до наявного сервісу PayPal on-ramp, який дозволяє користувачам купувати криптовалюту за допомогою своїх облікових записів PayPal. Завдяки PayPal off-ramp користувачі тепер зможуть легко конвертувати свої криптоактиви в долари США, щоб здійснювати покупки, зберігати кошти або переказувати їх на свою банківську або дебетову карту.

PayPal off-ramp вже доступний для гаманців, dApps і NFT-маркетплейсів, а також запущений у MetaMask. PayPal off-ramp дозволяє користувачам конвертувати свої криптоактиви в долари США з комісією в розмірі 1,5%. Новий сервіс доступний для користувачів у США, Великій Британії, Європі та Канаді.

Цей запуск є черговим кроком у розширенні діяльності PayPal у криптовалютному просторі. Лише місяць тому PayPal запустив свій власний доларовий стейблкоїн на блокчейні Ethereum. PYUSD було розроблено в партнерстві з Paxos.

Компанія також уклала партнерство з Coinbase, щоб надавати можливість здійснювати криптовалютні транзакції в Європі. Виробник криптогаманців Ledger також нещодавно оголосив про нову інтеграцію, що дає змогу американським клієнтам купувати BTC, ETH і ETH, використовуючи свої облікові записи PayPal.

Запуск PayPal off-ramp є важливим кроком для компанії, оскільки він робить криптовалюту більш доступною для масового ринку. Цей новий сервіс може допомогти популяризувати криптовалюту і зробити її більш привабливою для інвесторів і споживачів.

Світ | 12.09.23
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 1
Попередня Гонконг хоче ввести нову податкову пільгу на доходи від ІВ
Гонконг запропонував новий режим податкових пільг на патентну скриньку, який відповідає Заходу 5 Організації економічного співробітництва та розвитку щодо розмивання
Наступна Eurobank стає головним акціонером у Hellenic Bank
Компанія Wargaming, розробник комп'ютерних ігор, оголосила про продаж своєї частки, що залишилася, в 6,8% акцій кіпрського банку Hellenic Bank грецькому
Компанія у США
1500$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія на Мальті
від 3500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити