Послуги
UA
ENRU

Литва розглядає підвищення податку на лотереї та азартні ігри

Парламент Литви (Сейм) наразі розглядає пропозицію про підвищення податку на лотереї та азартні ігри з 20% до 22%. Ця ініціатива спрямована на збільшення державних доходів без розширення сфери оподаткування.

Згідно з новою пропозицією, податкова ставка буде підвищена на два відсоткові пункти, проте база оподаткування залишиться незмінною. Це означає, що додатковий податковий тягар не поширюватиметься на нові види діяльності або доходів, пов'язаних із лотереями та азартними іграми.

Альтернативна пропозиція, яку розглядали раніше, передбачала розширення сфери оподаткування, що викликало численні дискусії та суперечки серед депутатів та представників індустрії азартних ігор. Підвищення ставки до 22% виглядає як компромісний варіант, який дозволить збільшити бюджетні надходження, не створюючи додаткових складнощів для операторів ринку.

За словами голови парламентського комітету з фінансів та бюджету, це підвищення є необхідним кроком для підтримки соціальних програм та фінансування інших важливих державних потреб. Представники індустрії лотерей та азартних ігор вже висловили занепокоєння щодо можливого негативного впливу на їхній бізнес, проте більшість депутатів вважають цей захід обґрунтованим і необхідним.

Рішення щодо цієї пропозиції очікується найближчими тижнями.

Світ | 22.05.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Швейцарія посилює боротьбу з відмиванням грошей: готується рееєстр бенефіціарів
Федеральна рада Швейцарії на засіданні 22 травня ухвалила депешу про подальший розвиток системи боротьби з відмиванням грошей, яку буде подано
Наступна Звітна кампанія КІК 2022-2023: результати та нововведення
Державна податкова служба України підрахувала результати звітної кампанії КІК та подання повідомлень КІК, починаючи з 2022 року.
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Рахунок в Австрії
від 1200€
Компанія у США
1500$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія на Мальті
від 3500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити