Послуги
UA
ENRU

Eurobank стає головним акціонером у Hellenic Bank

Компанія Wargaming, розробник комп'ютерних ігор, оголосила про продаж своєї частки, що залишилася, в 6,8% акцій кіпрського банку Hellenic Bank грецькому Eurobank. Угода оцінюється в 65,9 млн. євро. В результаті операції Eurobank стане власником 55,3% акцій Hellenic Bank, що матиме контрольне значення в управлінні.

Раніше Wargaming також продала Eurobank частку в 0,4% акцій Hellenic Bank, що належить резервним фондам директорів та вищому керівництву компанії. Сума цієї угоди становила 4 мільйони євро.

"Ми раді співпрацювати з Eurobank, який є надійною та досвідченою фінансовою установою", - заявив генеральний директор Wargaming Віктор Кислий. "Ми впевнені, що ця угода сприятиме подальшому розвитку Hellenic Bank".

Eurobank розпочав скупку акцій Hellenic Bank у серпні 2023 року. 

Угода з Wargaming має бути схвалена кіпрським регулятором. Якщо схвалення буде отримано, Eurobank стане найбільшим акціонером Hellenic Bank.

Угода може мати такі наслідки:

  • Eurobank отримає контрольний пакет акцій Hellenic Bank, що дозволить йому сильніше впливати на управління банком.
  • Hellenic Bank отримає доступ до фінансових ресурсів та досвіду Eurobank, що допоможе йому розширити бізнес та покращити показники діяльності.

Аналітики вважають, що угода буде вигідною для всіх сторін. Eurobank отримає контроль над великим та прибутковим банком, а Wargaming отримає кошти для розвитку свого бізнесу. У свою чергу, ця угода може призвести до підвищення ефективності та прибутковості Hellenic Bank.

Світ | 07.09.23
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня PayPal розширює можливості конвертації криптовалюти
PayPal, найбільша дебетова електронна платіжна система у світі, оголосила про запуск нового сервісу конвертації криптовалюти в долари США. Новий сервіс,
Наступна Швейцарія посилює боротьбу з відмиванням грошей
Федеральна рада Швейцарії розпочала процедуру консультацій щодо законопроекту про посилення системи боротьби з відмиванням грошей. Мета реформи - зміцнити цілісність
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити