Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 21.09.23
Revolut ще більше спростив транскордонні платежі
Revolut, глобальна фінансова технологічна компанія, оголосила про запуск RevTags, нової безкоштовної глобальної платіжної мережі для бізнесу. RevTags дозволяє компаніям здійснювати миттєві транскордонні платежі, просто ввівши ідентифікаційний номер фізичної особи або компанії в бізнес-додатку Revolut Business.
Читати
Світ | 12.09.23
PayPal розширює можливості конвертації криптовалюти
PayPal, найбільша дебетова електронна платіжна система у світі, оголосила про запуск нового сервісу конвертації криптовалюти в долари США. Новий сервіс, який називається PayPal off-ramp, дозволяє користувачам конвертувати свої криптоактиви в долари США безпосередньо зі своїх гаманців на баланс PayPal.
Світ | 07.09.23
Eurobank стає головним акціонером у Hellenic Bank
Компанія Wargaming, розробник комп'ютерних ігор, оголосила про продаж своєї частки, що залишилася, в 6,8% акцій кіпрського банку Hellenic Bank грецькому Eurobank. Угода оцінюється в 65,9 млн. євро. В результаті операції Eurobank стане власником 55,3% акцій Hellenic Bank, що матиме контрольне значення в управлінні.
Світ | 31.08.23
Швейцарія посилює боротьбу з відмиванням грошей
Федеральна рада Швейцарії розпочала процедуру консультацій щодо законопроекту про посилення системи боротьби з відмиванням грошей. Мета реформи - зміцнити цілісність і конкурентоспроможність Швейцарії як фінансового та ділового регіону. Серед ініціатив – введення Реестру бенефіціарів.
Світ | 28.06.23
«Сірий список» FATF: оновлення 2023
FATF провела засідання, на якому оновила сірий список країн, які потребують посиленого контролю. Так, список поповнився такими юрисдикціями як Хорватія, Камерун та В'єтнам.
16.06.23
UBS Group остаточно поглинув Credit Suisse
В Європі відбулося найбільше злиття швейцарських банків, починаючи з 2008 року. Дві популярні банківські групи UBS Bank і Credit Suisse 12 червня 2023 року завершили своє об’єднання, що відкриває нові можливості для клієнтів та підвищує позиції даних банків на світовому ринку.
15.06.23
Revolut почав блокувати рахунки росіян
Литовська фінансова установа Revolut посилила комплаєнс для російських клієнтів. Зокрема, платіжна система, блокуватиме рахунку тих громадян рф, які не мають офіційного підтвердження перебування в Європі, а саме посвідки на проживання чи робочої візи. В усіх інших випадках, такі рахунки будуть закриті та обмежені.
1 2
Компанія в Грузії
6500€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити