Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 26.03.24
Нові обмеження в ЄС на готівку та анонімні транзакції
Європейський парламент прийняв рішення, яке може відчутно змінити пейзаж криптовалютних операцій в ЄС. Нове законодавство, призначене для посилення заходів протидії відмиванню коштів, вводить обмеження на анонімні фінансові транзакції, зокрема у сфері криптовалют та на розрахунки готівкою.
Читати
Світ | 14.03.24
Нові антивідмивальні правила у Швейцарії
Уряд Швейцарії представив нові заходи щодо боротьби з відмиванням грошей, спрямовані на посилення контролю за фінансовими операціями. Консультантам буде наказано посилити дотримання санкцій щодо юридичних осіб та повідомляти про потенційні ризики.
Світ | 25.01.24
Кіпр поступово очищається від російських клієнтів
За останні вісім років відбулося значне зменшення російських депозитів в кіпрських банках, оскільки уряд Кіпру зосереджується на очищенні свого фінансового іміджу. За даними Associated Press, з 2014 по 2022 рік російські депозити скоротилися на 76%, а кількість російських клієнтів, які користуються кіпрськими банками, зменшилася на 82%.
Світ | 24.01.24
Bank of Cyprus закрив свої представництва в рф
Найбільший кіпрський банк Bank of Cyprus закрив свої представництва в Москві та Санкт-Петербурзі. Їхня акредитація припинена з 22 січня 2024 року. Це рішення є частиною загальної тенденції до скорочення присутності західних банків у росії після початку війни в Україні.
Світ | 01.11.23
Оновлено сірий список ФАТФ 2023
ФАТФ оновив список країн під посиленим моніторингом, додавши Болгарію та виключивши зі списку Албанію, Кайманові острови, Йорданію та Панаму після успішних візитів та значного прогресу у боротьбі з фінансовими злочинами.
Світ | 19.10.23
ЄС прийняв Директиву про Автоматичний CRS обмін даними про криптоактиви
17 жовтня Рада ЄС прийняла Директиву DAC8, яка революціонізує обмін криптоактивами та оподаткування в цифровому світі. Зміни стосуються комплаєнсу та автоматичного обміну інформацією про доходи від операцій з криптовалютами, а також податкових рішень для заможних осіб.
Україна | 19.10.23
ДПС підвела підсумки кампанії декларування контрольованих операцій за 2022 рік
Державна податкова служба України підвела підсумки кампанії декларування контрольованих операцій (КО) за 2022 звітний рік.
1 2
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити