Послуги
UA
ENRU

Як перевірити компанію в США?

У сучасному світі, де глобальні економічні відносини стають дедалі складні і взаємозалежні, важливо володіти надійними вихідними даними про підприємства. Американський бізнес, будучи одним із ключових учасників світової економіки, привертає увагу підприємців, інвесторів і дослідників з усього світу. У цьому контексті має особливе значення доступ до точної та актуальної інформації про компанії, зареєстровані в США.

У цій статті ми звернемо увагу на методи та ресурси, що надають можливість здійснити ефективну перевірку американських компаній, зокрема з використанням реєстру компаній США. Розберемося, які інструменти та процеси необхідні для аналізу корпоративної активності, фінансового становища та інших ключових аспектів функціонування підприємств у Сполучених Штатах. Ця інформація не тільки забезпечить повноту й об'єктивність під час ухвалення бізнес-рішень, а й також сприяє підвищенню рівня довіри до партнерів та учасників ринку.

Однак у пошуку інформації, яка вас цікавить, можуть виникнути складнощі лише за рахунок того, що в кожному штаті присутні свої правила і закони. Тому, важливо звертати увагу на штат - від цього залежатимуть подальші дії. Ми рекомендуємо звертатися до експертів, які допоможуть знайти і перевірити потрібну інформацію швидко і легко.

Які дані по американській компанїї можна знайти публічно?

Перевірка бізнесу в Америці дасть можливість отримати інформацію:

 • про статус юридичної особи (активна, ліквідація, поглинена, банкрут тощо);
 • про керівництво та засновників;
 • про вид діяльності;
 • про наявність/відсутність заборгованості перед податковими органами, контрагентами, місцевими відомствами;
 • про відсутність порушень у строках оплати податків, подання звітності;
 • про фінансову та податкову звітність;
 • про наявність відкритих/закритих судових справ;
 • ім'я та адресу реєстраційного агента.

Де знайти реєстр компаній США?

Умовно, джерела інформації можна розділити на регіональні та державні. Вибір реєстру для перевірки компанії залежить від конкретних цілей перевірки. Наприклад, якщо ви хочете отримати інформацію про фінансову діяльність компанії, вам слід використовувати пошукову систему EDGAR або NCDB. Якщо ви хочете отримати інформацію про реєстрацію компанії, вам слід використовувати державний реєстр американських компаній. А якщо ви хочете отримати інформацію про власників акцій компанії, вам слід використовувати реєстр акціонерів.

Кожен штат  підтримує свій власний  торговий реєстр США компаній. Місцеві палати торгівлі та регіональні організації можуть надати доступ до місцевих бізнесів та їхньої діяльності.

Dun & Bradstreet - найбільша у світі компанія з надання комерційної інформації. Їхня база даних містить відомості про мільйони компаній, включно з даними про фінанси, звіти про кредитну історію та інші важливі аспекти.

Низка комерційних платформ, таких як Hoovers, ZoomInfo, і Kompass, надають додаткові можливості для пошуку бізнес-інформації. Ці ресурси можуть бути корисними для глибшого аналізу ринку та конкурентоспроможності фірми в США.

Реєстр акціонерів (Shareholder Registry) надає інформацію про власників акцій компанії. Ця інформація може містити ім'я власника, кількість акцій, дату придбання акцій і тип акцій.

Як перевірити американську компанію через EDGAR?

Система EDGAR надає унікальну можливість доступу до великої інформації про юридичні аспекти компаній, зареєстрованих у США. Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) підтримує електронну базу даних EDGAR, надаючи доступ до фінансової та корпоративної звітності зареєстрованих компаній.  Припустимо, ви хотіли б дізнатися інформацію щодо компанії Apple Inc.

 1. Перейдіть на офіційний сайт SEC. Використовуйте розділ "Search for Company Filings" для початку пошуку інформації про компанію.
 2. Введіть назву компанії (вам необхідно знати точну назву компанії. Назву компанії можливо дізнатися через веб-сайт або в пошуковій системі Google).
 3. Після вибору компанії Apple Inc. ви можете побачити основні документи, такі як 10-K (річний звіт), 10-Q (квартальний звіт) та інші, для отримання повної інформації про діяльність компанії.

Система EDGAR є потужним та об'єктивно легким інструментом для отримання детальної інформації про юридичні аспекти американських компаній. Цей процес може бути ключовим елементом у підготовці юридичних консультацій і забезпеченні клієнтів точною та актуальною інформацією. При дотриманні вищеописаних кроків ви зможете максимально ефективно використовувати систему EDGAR у своїй професійній діяльності.

Таким чином, варто відзначити, що важливість регулярної перевірки і актуалізації інформації про американські компанії необхідна для забезпечення ефективного внутрішнього управління, відповідності законодавству та уникнення штрафів. Постійне оновлення реєстрів дозволяє контролюючим органам та іншим зацікавленим сторонам отримувати достовірну і актуальну інформацію про компанію. Для підтримки ділових відносин із партнерами важливо мати найсвіжіші дані у реєстрах, щоб уникнути непорозумінь та забезпечити високий рівень довіри.

Наша компанія готова надати послугу перевірки контрагента в США, забезпечуючи наших клієнтів надійною та актуальною інформацією для прийняття обґрунтованих рішень (включаючи історію компанії, відгуки про неї, діючі ліцензії та сертифікати). За допомогою наших сервісів ви зможете уникнути можливих ризиків, пов'язаних з недостовірною інформацією та забезпечити успішну співпрацю із американськими юридичними особами.

США | 13.03.24
Автор: Campio Group

Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 2
Попередня Процедура релокації українського бізнесу за кордон
У світі бізнесу сьогодні релокація стала невід'ємною частиною стратегічного розвитку компаній. Особливо актуальною ця тема стає для українських підприємців за
Наступна В США запустили Реєстр бенефіціарів: як звітувати?
Розповідаємо про зміни у корпоративному законодавстві США, які вступили в силу з початком 2024 року. Так, згідно нового Закону про
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія у США
1500$
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити