«Гонконг відрізняється надійною правовою системою»

Юридическая компания » Публикации » 2013 » «Гонконг відрізняється надійною правовою системою»

Редакція «Юридичної Газети» звернулася до юриста Campio Group Влади Крижанівської за правовою оцінкою щодо переваг Гонконгу перед іншими азійськими юрисдикціями.

Гонконг має цілу низку переваг перед іншими азійськими юрисдикціями. Насамперед це низька, порівняно з іншими неофшорними азійськими юрисдикціями, вартість реєстрації та щорічного утримання компанії. Безперечно, утримувати гонконзьку компанію дорожче, аніж будь-який офшор, однак значно дешевше порівняно за компаніями, зареєстрованими в європейських юрисдикціях або в тому ж Сінгапурі.

У Гонконгу діють одні з найбільш низьких податкових ставок у світі. У цій країні немає податку на додану вартість і податку на продаж товарів та послуг. Крім цього, відсутні податки на дивіденди та відсотки на приріст капіталу, а корпоративний податок становить  16,5% від прибутку.

Реєстрація компаній у цій юрисдикції не є складною та довготривалою. Підприємство можна зареєструвати протягом двох тижнів.

Слід зазначити, що Гонконг вирізняється надійною правовою системою, в якій переважає англійське право, і яка, в свою чергу, функціонує окремо від правової системи Китаю. Тут відсутні обмеження на внутрішні та зовнішні інвестиції і на іноземне володіння, немає також і валютного контролю.

Вищеперелічені фактори в комплексі з надійною банківською системою і значними валютними резервами вигідно позиціонують Гонконг на міжнародній арені.

Кожен український бізнесмен, що зареєстрував компанію в Гонконгу вбачає в цій юрисдикції якусь окрему перевагу. Хтось працює з саме з гонконзькими контрагентами, а комусь просто необхідно зареєструвати компанію за кордоном і він обирає Гонконг, як відносно недорогу та досить престижну азійську юрисдикцію. Декому вкрай необхідно відкрити банківській рахунок саме в Гонконгу, а це можна зробити лише на резидентну компанію з резидентним директором.

Контрагенти з Гонконгу, з Європи чи з офшорної юрисдикції кваліфікуються податковою як  нерезиденти, тому ставлення до них однакове.

Згідно з Угодою про торговельно-економічне співробітництво 1992 року між Гонконгом та Україною між нашими країнами діє режим найбільшого сприяння при здійсненні експортно-імпортних операцій. Він регулює процедуру стягнення мита на експортні та імпортні товари обох країн, інших зборів, оплат і правил митного регулювання й виконання митних формальностей. Унаслідок таких вигідних умов співробітництва експорт України до Гонконгу демонструє позитивну динаміку.

Юрист міжнародної юридичної компанії Campio Group Влада Крижанівська

"Юридична газета" № 41 від 08.10.2013 р. 

Часто задаваемые вопросы
 • 📞 Как можно с Вами связаться ❓

  Связаться с нами можно по следующим номерам телефонов: +38(044) 383-48-88, +38(044) 383-28-88, +38(067) 444-18-08, +38(067) 624-80-02 ☎.

 • 📞 На кого можно открыть банковский счет ❓

  Банковский счёт может быть открыт на юридическое и физическое лицо. Процедуру компалайенса необходимо проходить в обоих случаях. Специалисты нашей компании помогут Вам выбрать наиболее оптимальный банк, который будет отвечать Вашим запросам и будет наиболее удобным в работе 🏪.

 • 🏛Как использовать возможности оффшорной компании в Украине ❓

  В мировой практике "оффшоpки" используются для минимизации налогов в основном во внешнеэкономической деятельности, когда в схему купли-пpодажи между pеальным пpодавцом и действительным покупателем включается фиpма-посpедник - "оффшоpка" (компания, заpегистpиpованная в стране со льготным налогообложением), чеpез счет котоpой пpоходят сpедства и большая (или вся) часть прибыли остается у нее 🏦.

 • 💰 Как открывается банковский счет ❓

  Компания "Campio Group" помогает клиентам в открытии банковских счетов, включая необходимое заверение подписей. После этого клиенты работают напрямую с банком. Процедура открытия банковского счета зависит от конкретного банка, в котором этот счет будет открываться 💸 .