Офшор в Ізраїлі

Юридична компанія » Юрисдикції » Ізраїль

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЮРИСДИКЦІЮ:

Ізраїль – (офіційна назва- Держава Ізраїль) – держава на південному заході Азії, проголошена в 1948 році. Попри юний вік, країна має великий вплив на світову політику та економіку, в тому числі, і за допомогою відмови підписати «Договір про нерозповсюдження ядерної зброї» та відсутності контролю над деякими об’єктами атомної енергетики з боку міжнародних організацій.

Унікальний історичний шлях, пройдений народом Ізраїлю в процесі державного становлення, залишив велику кількість безцінних пам’яток, сім з яких занесено в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Крім того, Ізраїль-  країна світових релігій та притулок для тисяч половників, які щороку приїжджають поклонитися святим місцям.

Ізраїль - місце, яке успішно поєднує в собі культурні, природні та економічні передумови для проживання та ведення бізнесу.

ЗАКОНОДАВСТВО

Закон про компанії Ізраїлю та Закон про партнерства регулюють діяльність ізраїльських компаній.

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В ІЗРАЇЛІ

Види компанії

Законодавство Ізраїлю передбачає декілька корпоративних форм: публічні та приватні компанії, компанії з обмеженою відповідальністю, партнерства (з обмеженою та необмеженою відповідальністю), некомерційні організації,  іноземна компанія і т.д. Найбільш зручними в цілях ведення бізнесу являються компанія з обмеженою відповідальністю (LTD) та партнерство з обмеженою відповідальністю (LLP).

ПРИВАТНА КОМПАНІЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LTD):

 • Мінімальний статутний капітал - не встановлено.
 • Акції – із зазначенням мінімальної вартості або без, дозволенний випуск акцій на пред’явника.
 • Директор – мінімум одна фізична або юридична особа, вимог до резидентності немає.
 • Акціонери – 1-50 фізичних або юридичних осіб, вимог до резидентості немає.
 • Секретар- потрібен.
 • Загальнодоступна інформація: про директорів та акціонерів. Інформація про бенефіціарного власника може бути прихована шляхом використання номінального сервісу.
 • Компанія зобов’язана вести та здавати щорічний фінансовий звіт.
 • Необхідно мати зареєстрований офіс в Ізраїлі.

ПАРТНЕРСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LLP):

 • Мінімальний статутний капітал – не встановлено.
 • Вимога до засновників - 2-20 партнерів, фізичні або юридичні особи, вимог до резидентності немає. Один з партнерів повинен бути партнером з необмеженою відповідальністю (генеральний партнер), другий- з обмеженою в межах свого вкладу.
 • Партнер з обмеженою відповідальністю не може забрати свій вклад або його частину в період діяльності компанії, а також не приймає участі в управлінні партнерства.
 • Директор - функції директора виконує  генеральний партнер.
 • Секретар - потрібен.
 • Загальнодоступна інформація: інформація про партнерів.
 • Компанія зобов’язана вести та здавати щорічний фінансовий звіт, а також проходити аудит.
 • Необхідний зареєстрований офіс на території Ізраїлю.
 • LLP не обкладається корпоративним податком, а податок на прибуток сплачують партнери, в інтересах яких цей прибуток розподілений.

ОПОДАТКУВАННЯ

В Ізраїлі діє територіальний принцип оподаткування, тобто резиденти сплачують податки з усього доходу, а нерезиденти – тільки з доходів, джерело яких знаходиться в Ізраїлі.

Корпоративний податок - 25%

ПДВ - 16 % (деякі види діяльності звільнені від сплати ПДВ, експорт також не обкладається ПДВ).

Податок на дивіденди від іноземних компаній - 25%. Дивіденди,  отримані резидентною компанією від резидента, звільняються від оподаткування, за умови, якщо джерело доходів знаходиться на території Ізраїлю.

Податок на дивіденди, які сплачуються ізраїльською компанією - 20% (25% - якщо іноземний одержувач дивідендів має не менше ніж 10% в капіталі компанії протягом 1 року і більше).

Податок на роялті -25%.

Деякі особливості оподаткування передбачені для холдингів. Щоб юридична особа визнавалась холдингом вона повинна бути резидентом, не розміщувати свої акції на біржі, середньорічна сукупна вартість фінансових вкладень повинна складати не менше ніж 50% шекелів, (більше ніж 10 € млн.) (при цьому частка таких вкладень повинна становити не більше ніж 75%), отримувати лише пасивні доходи, контролювати лише компанії-резиденти країн з якими Ізраїль має податкові угоди. Особа, яка відповідає цим критеріям, має право розподіляти цей дохід – засновникам нерезидентам, з утриманням податку з джерела за зниженою ставкою 5%.

ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Ізраїль уклав догори про уникнення подвійного оподаткування більш ніж з 40 країнами, в том числі з Україною.

ОСОБЛИВОСТІ

Ізраїль активно перешкоджає діяльності офшорних компаній та відмиванню грошових коштів. Надання неправдивих даних про діяльність компанії тягне за собою кримінальну відповідальність. Також варто зазначити, що Ізраїль, в певному сенсі, - поліцейська держава, з дуже низьким рівнем корупції, що сприяє веденню бізнесу в рамках закону.

Крім того, будь-яка компанія, створена виключно з метою отримання податкових переваг, кваліфікується як зловживання та  вважається такою, що не існує для оподаткування.

Деякі види бізнесу (заклади громадського харчування, магазини, гаражі) вимагають дозволу місцевої влади.

Якщо ви плануєте відкрити фірму в Ізраїлі, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити «офшор» в Ізраїлі або в будь-який інший юрисдикції на найвигідніших умовах.