Послуги
UA
ENRU

Відкрити банківський рахунок у США

Рахунок у США

США – країна зі сталою економікою світового значення, що дає грунт для функціонування надійної банківської системи. Провідні американські конгломерати, такі як Bank of America, JPMorgan Chase, Citigroup входять до топ-10 найбільших банків світу за розміром загальних активів та ринкової капіталізації.

Хоча і банки США скрупульозно ставляться до перевірки своїх потенційних клієнтів та їхнього бізнесу, вони славляться високим рівнем конфіденційності, стабільністю та безпекою.

Відкривати рахунок у престижному американському банку або платіжній системі нерезиденту США не так просто, оскільки місцеві фінансові установи дуже вимогливі, але можливо за допомогою досвідчених фахівців Campio group, які зроблять за вас усю паперову роботу та забезпечать максимальні шанси на позитивну відповідь на співпрацю з банком.

Фото 1 - Відкрити банківський рахунок у США

Крім банків, фінансова система США популярна ще й сучасними платіжними системами. Наприклад, платіжна система Payoneer, яка є партнером зі здійснення масових виплат таких маркетплейсів, як Upwork, Fiverr, Amazon, Airbnb, Google. Платіжна система Mercury використовується для онлайн обслуговування стартапів та підприємств, орієнтованих на технології.

Свого роду це бізнес банкінг без комісій, який найкраще підходить для власників малого бізнесу. Ці системи електронних грошей, на відміну від банків, не використовуються для зберігання коштів, але ідеально підходять для онлайн-торгівлі або миттєвих платежів.

ВІДКРИТТЯ КОРПОРАТИВНОГО РАХУНКУ У США ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ТИХ, ХТО:

  • має чи планує створити американську компанію;
  • бажає відкрити доларовий рахунок та проводити платежі в доларах;
  • може особисто відвідати Америку для відкриття рахунку у банку, або готовий розглянути віддалене відкриття рахунку для нерезидентів у платіжних системах;
  • має податковий номер (EIN/ITIN) та реальну поштову адресу в США (при необхідності наші юристи можуть допомогти з дотриманням цієї вимоги);
  • веде бізнес на Amazon payments, Walmart, Etsy, Wildberries тощо;
  • має контрагентів, постачальників, партнерів в Америці.
Фото 2 - Відкрити банківський рахунок у США

СПИСОК БАНКІВ І ПЛАТІЖОК АМЕРИКИ

У даних американських банках та платіжніх системах найкраще відкривати рахунок для нерезидента США:

В основному, американські банки відкривають бізнес рахунки для резидентних компаній, а в платіжній системі можливе відкриття рахунку для всіх юрисдикцій, крім тих, що перебувають під санкціями США. Тому на цей момент варто також звертати увагу при виборі фінансової установи.

За більш докладною консультацією звертайтеся в наш офіс, де фахівці відповідатимуть на всі питання, що виникли у вас, як відкрити рахунок в американському банку, або рахунок для Амазон.

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам підібрати надійний банк/платіжну систему США або іншої юрисдикції саме під Ваші вимоги та цілі. Разом з Campio Group відкривати банківський рахунок у банку/платіжці США можливо через інтернет (віддалено або онлайн), не відвідуючи особисто Америку. Звертайтесь!

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Відкрити банківський рахунок у США - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Відкрити банківський рахунок у США Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Відкрити банківський рахунок у США?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Відкрити банківський рахунок у США ✓.
Відкрити банківський рахунок у США - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 2
Компанія в Англії
від 950€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок в Австрії
від 1200€
Компанія у США
1500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити