Послуги
UA
ENRU

Рахунок в Чехії

Рахунок в Чехії

Чехія - це європейська юрисдикція, яка цінується стабільністю банківської системи протягом останніх десятиліть. У Чехії низькі ставки по кредитах і ще нижчі ставки по депозитах.

Фото 1 - Рахунок в Чехії

В більшості іноземних банків рахунки відкриваються протягом тривалого часу. Переважна кількість банків мають на меті якомога краще познайомитися з новим клієнтом і його діяльністю. Швидше рахунок можливо відкрити лише в платіжних системах, у яких процес розгляду документів більш спрощений, у порівнянні з банками.

Так, чеські платіжні системи можуть працювати з платежами SEPA і SWIFT, і є свого роду альтернативою банкам. Для відкриття рахунку в платіжній системі потрібна менша кількість документів, а ідентифікація клієнта може проходити онлайн при дотриманні певних умов.

ДЛЯ КОГО ПІДІЙДЕ РАХУНОК В ЧЕХІЇ?

  • Хто цінує банківську стабільність і вважає це важливим фактором при виборі банку
  • Хто не бачить проблеми особисто відвідати Прагу для відкриття рахунку в чеському банку
  • Кому важливо здійснювати платежі в доларах США. Не так багато банків сьогодні пропонують таку можливість. Наприклад, латвійські банки, популярні серед нерезидентів протягом багатьох років, зараз нестабільно працюють з USD, що змусило шукати нові європейські банки, як альтернативу
  • У кого є зв'язок з Чехією. Чеські банки на даний момент вимагають підтвердити ведення діяльності в країні відкриття рахунку та наявність офісу, співробітників, проживання або надати посвідку на проживання, але альтернативою є платіжні системи - вони відкривають рахунки спрощеніше і дистанційно
Фото 2 - Рахунок в Чехії

ЯКИЙ БАНК ЧЕХІЇ ВИБРАТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ?

Список чеських банків з умовами відкриття рахунків для нерезидентів та тарифами на обслуговування можна знайти за посиланнями:

 

Інші чеські банки здебільшого обслуговують лише резидентів Чехії, а до нерезидентів, зокрема й до України, політика банку висуває жорсткі вимоги щодо сабстенсу.

За більш детальною консультацією звертайтеся в наш офіс, де фахівці дадуть відповіді на всі виниклі у вас запитання, як відкрити рахунок в чеському банку:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам підібрати надійний банк Чехії або іншої юрисдикції саме під Ваші вимоги та цілі, а також відкрити рахунок в банку нерезиденту. Звертайтеся!

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Рахунок в Чехії - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Рахунок в Чехії Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Рахунок в Чехії?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Рахунок в Чехії ✓.
Рахунок в Чехії - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.67/5. Кількість оцінок: 3
Компанія у США
1500$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в Грузії
6500€
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити